İyi Uyku İyi Hayat, dünyaya geldiğimiz andan itibaren hepimizin ihtiyacı olan bir iyilik hareketi. Kendimizi çok daha mutlu, zinde, sorumlu ve başarılı hissedeceğimiz bir dünya yaratmayı hedefliyoruz. 

Bebeklikten ergenliğe, yetişkinlikten yaşlılığa hayatın her döneminde kaliteli uykunun öğrenilmesi ve uygulanması gerektiğine inanıyoruz. Çünkü sadece uyku alışkanlıklarımızı değiştirerek bile daha mutlu ve sağlıklı bireyler olabilir, bu sayede dünyayı değiştirebiliriz.

Bütünsel sağlığımıza yönelik olumsuz etkilere pek çok kapı aralayan bu ‘hız çağı’nda, şarj olacağımız zamanlar yaratmak zorundayız. Uyku, bunu en doğal haliyle yapabilmemiz için zaten içimizde olan büyük bir güç. Size, çoktandır kilit altında tuttuğunuz bu gücü özgür bırakırken, yaşamın her alanında destek alabileceğiniz en yakın yol arkadaşınız olmayı teklif ediyoruz.

Çünkü biz bu yola, 48 yıldır ‘iyi uyku’nun kıymetini bilen Yatsan’ın birikimiyle çıktık. İsmi olan İyi Uyku İyi Hayat kelimeleriyle amacını eksiksiz anlatan bu farkındalık oluşumunun temelinde, neredeyse yarım asırlık bir tecrübe ve vizyon var.

Uyku hayattır. Ve iyi uyku, iyi hayatın garantisidir.

Aramıza hoş geldiniz!