iyiuykuiyihayat.com Yatsan’ın yaşam tarzı sitesidir
Şimdi Abone Ol
Trend Haberleri

Aşk

Ayın Teması, Aşk, İyi Hayat, Popüler Kültür, Yenilenme Zamanı

Sevgiliyle yapılacak 10 eğlenceli şey

Aşk güzel şey; hele de başlardaki tarifi imkansız heyecan düşünülünce… Peki o duyguların çabucak rutine dönüşmesini engellemek, hiç değilse geciktirmek mümkün mü? Birlikte biraz eğlenmek ve yeni şeyler denemek için zaman ayırırsanız neden olmasın? İlişkinize macera veya romantizm taşıyarak bağlarınızı güçlendirmenize, birlikte yeni anılar oluşturmanıza yardımcı olacak aktivite önerileriyle karşınızdayız.

Ayın Teması, Aşk, İdeal Uyku, İyi Uyku, Şehre Dönüş, Uyku Evreni, Yeni Başlangıçlar, ...

Uyku sevdiren oda için 7 ipucu

Kaliteli uyku için her şeyden önce ideal uyku ortamı oluşturmak gerek. Tabii bu yolda seçimlerinize yön verecek çeşitli unsurlar bulunuyor. yatak odanızın genel tasarımından yastık kılıfına kadar her şey bunlara dahil. Aydınlatıcı yazılarımız sayesinde Yatsan’dan size en uygun yatağı zaten seçtiğinizi kabul ediyor, sizi tamamlayıcı unsurlarla uykuyu sevdiren bir yatak odası oluşturmanın temel kılavuzuna davet ediyoruz.

Yoga / Meditasyon, Aşk, Ayın Teması, Cinsel Sağlık, Cinsellik ve Uyku, Röportajlar, Uyku Evreni...

Uykusuzluk seks hayatını etkiler mi?

Uyku kalitesi eşittir sağlıklı bir cinsel yaşam… Bu çıkarımı yapmak için elimizde pek çok bilimsel veri var. Özellikle uykusuzluk, sebebine bağlı olarak cinsel sorunlara yol açabilen önemli bir etken. Aklımıza takılan her şeyi, cinsel fonksiyon bozuklukları tedavisinde ilk akla gelen isimlerden biri olan üroloji uzmanı Prof. Dr. Halim Hattat’a sorduk.