Uykunuz sırasında vücudunuzun aldığı şekil, karakteriniz ve duygu durumunuz hakkında belli başlı ipuçları taşıyabiliyor. Genellikle nasıl göründüğünüzü öğrenin, size en yakın halin analizini inceleyin.

Yatsan

CENİN POZİSYONU
Güvenlik arayışı içindesiniz. Korunmaya ve samimiyete ihtiyacınız var. Hassassınız ve bu nedenle içinize kıvrılarak kendinizi dışarıya kapatarak muhafaza etmek istiyorsunuz. Utangaç bir yapıya sahipsiniz. Resim yaparak, yazı yazarak potansiyelinizi kullanabilirsiniz.

YANA DÖNÜK, KOLLAR YANDA
Sakin ve mantıklı birisiniz. Pek çok arkadaşınız var bu sebepsiz değil: Güven veriyorsunuz, nazik ve cömertsiniz. Gelecekten korkmuyorsunuz ve hayatın tadını çıkarmayı seviyorsunuz ama bunu başkalarını inciterek yapmıyorsunuz. Yeni koşullara adapte olarak problem çözme becerisine sahipsiniz.

YANA DÖNÜK, KOLLAR AÇIK
Sıkça kararsızlık yaşayan ve seçim yapmakta zorlanan bir yapınız var. Temkinli hareket etmekten hoşlanıyorsunuz ve bu sayede kolay kandırılmıyorsunuz. Hem kariyerinizde hem de genel olarak hayatınızda istikrar, huzur ve kusursuzluk arıyorsunuz. İnatçılığınızı da ekleyelim.

SIRT ÜSTÜ, ELLER YANDA
Dikkatleri üzerinize çekmeyi, ilgi odağı olmayı seviyorsunuz. Bunu sağlamak için de kendinize de ulaşılması güç standartlar koyuyorsunuz. Nasıl göründüğünüz sizin için önemli. Hayatı seven, pozitif bir kişisiniz ve yeni maceralara açıksınız. İş hayatınızda kararlı ve dobra biliniyorsunuz.

KARIN ÜSTÜ, KOLLAR AÇIK
Lidersiniz. Kuvvetli inançlarınız var ve bu konuda inisiyatif alıyorsunuz. Düzen isteyen, planlı ve sorumluluk sahibi bir kişiliksiniz. İnatçı bir şekilde odaklanmanız ve dışadönük tarzınız sizi başarıya götürüyor. Zaman zaman bencillik yapıyorsunuz ve eleştiri duymaktan pek hoşlanmıyorsunuz.