iyiuykuiyihayat.com Yatsan’ın yaşam tarzı sitesidir
Şimdi Abone Ol
Trend Haberleri

Soğuklar

Yatsan
Ayın Teması, Evdeyiz, İyi Hayat, Şehre Dönüş, Soğuklar, Yeni Başlangıçlar, Yeni Yıl...

12 adımda bir oda nasıl tasarlanır?

Sıfırdan bir alan tasarlamak, profesyonel olmayan çoğu insan için göz korkutucu. Buna dekorasyonun bir sanat olduğunu, farklı bir bakış ve estetik yatkınlık gerektirdiğini, tasarımda kesin kurallar olmadığını ekleyince her şey daha da zorlaşabilir. Başlamak için bir yol haritası arayanlar için bir rehber hazırladık.

Yatsan
Ayın Teması, İyi Hayat, Popüler Kültür, Soğuklar, Yeni Başlangıçlar

Burca göre 2022 dekorasyon trendleri

Evde daha çok vakit geçirmeye başladığımız, aynı şeyleri görmekten sıkılıp değişim için gıdıklandığımız, yeni seneye yenilikler yaparak hazırlanmaya karar verdiğimiz o ay, bu ay! Üstelik her yılsonuna doğru güncellenen yeni dekorasyon fikirleri hazır. Ama çokça seçenek arasında, nereden başlayacağınıza karar vermek zor olabilir. Kolaylaştırmak için burcunuz rehberliğinde bir tura çıkıyoruz.

Yatsan
Ayın Teması, Röportajlar, Sağlıklı Yaşam Merkezi, Soğuklar, Yoga / Meditasyon, Yoga ve meditasyon: Kendime doğru

10 soruda bağışıklık

Sonbahar aylarında hava sıcaklıklarındaki ani değişiklikler yaşanıyor, bu istikrarsız durum yüzünden hastalanmamak için vücut savunmasını güçlü tutmak gerekiyor. Sonbaharın enfeksiyon hastalıklarının arttığı bir mevsim olduğu da göz önünde bulundurulduğunda bağışıklık sistemini her zamankinden daha fazla kuvvetlendirmek önem kazanıyor. İç hastalıkları uzmanı Dr. Ayça Kaya, hastalanmamanın ve daha dirençli bir vücuda sahip olabilmenin yollarını İyi Uyku İyi Hayat okurları için anlattı.

Yatsan
İyi Uyku, Ayın Teması, Bahar Uykusu, Soğuklar, Uyku Evreni, Uykuya Dair, Yeni Başlangıçlar...

Uykusuzluk Nedir? Uykusuzluğa Ne İyi Gelir?

Uykuya zor dalanlar ya da gece boyunca en az birkaç kez uyananlar; bu yazı sizin için! Gün içinde sık sık baş ağrısı çekiyor, konsantrasyon güçlüğü yaşıyor, sürekli yorgun mu hissediyorsunuz? Hepsinin nedeni geceleri uyuyamamanız olabilir. Hem fiziksel hem de zihinsel sağlığınızı etkileyebilecek bu sorunla başa çıkmak için yapmanız gerekenleri söylüyoruz.