iyiuykuiyihayat.com Yatsan’ın yaşam tarzı sitesidir
Şimdi Abone Ol
Trend Haberleri

Yeni Yıl

Yatsan
İyi Hayat, Ayın Teması, Her Şeye Yeniden Başlıyoruz, Popüler Kültür, Uyku Evreni, Yeni Başlangıçlar, Yeni Yıl, ...

İyi uyku için 15 yeni yıl kararı

Yeni seneye yeni kararlarla girmek âdettendir. Ama bu sefer orada kalmayıp tüm hayatınızı güzelleştirecek adımlar atabilirsiniz. Tabii ki uyku alışkanlıklarınızı sağlıklı bir bakış açısıyla gözden geçirerek… Birlikte başarmak için size pratik bir liste hazırladık.

Yatsan
Ayın Teması, Aşk, İdeal Uyku, İyi Uyku, Şehre Dönüş, Sonbahar Dinginliğinde Uyuyalım Arkadaşlar, Uyku Arkadaşlarım, ...

Uyku sevdiren oda için 7 ipucu

Kaliteli uyku için her şeyden önce ideal uyku ortamı oluşturmak gerek. Tabii bu yolda seçimlerinize yön verecek çeşitli unsurlar bulunuyor. yatak odanızın genel tasarımından yastık kılıfına kadar her şey bunlara dahil. Aydınlatıcı yazılarımız sayesinde Yatsan’dan size en uygun yatağı zaten seçtiğinizi kabul ediyor, sizi tamamlayıcı unsurlarla uykuyu sevdiren bir yatak odası oluşturmanın temel kılavuzuna davet ediyoruz.

Yatsan
Ayın Teması, Evdeyiz, İyi Hayat, Şehre Dönüş, Soğuklar, Yeni Başlangıçlar, Yeni Yıl...

12 adımda bir oda nasıl tasarlanır?

Sıfırdan bir alan tasarlamak, profesyonel olmayan çoğu insan için göz korkutucu. Buna dekorasyonun bir sanat olduğunu, farklı bir bakış ve estetik yatkınlık gerektirdiğini, tasarımda kesin kurallar olmadığını ekleyince her şey daha da zorlaşabilir. Başlamak için bir yol haritası arayanlar için bir rehber hazırladık.